GES Entegreli Şarj İstasyonları

Elektrikli araçların gereksinimi için kullanılan araç şarj istasyonlarını şebeke entegreli güneş santralleri ile birleştirerek entegre şarj istasyonları dizayn ve kurulumunu sağlıyoruz.

Elektrikli araçların gelecekteki yoğun olarak kullanılacağı öngörüsü ile enerji maliyetlerindeki düşüşün sağlanması ve yatırım maliyeti haricindeki yakıt maliyeti olmaksızın enerji talebini kendi karşılaması için vargücümüzle çalışıyoruz.

Fosil yakıtlardan kurtulmak ve ülkemizin petrole gereksinimini düşürmek için şart olarak gördüğümüz bu sistemler için müşterilerimize verimli ve kaliteli çözümler sunuyoruz.

SÜREÇ

Danışmanlık Ve Finansal Destek, Mühendislik Ve Projelendirme, Anahtar Teslim Kurulum, İşletme Bakım Onarım Ve Keşif Süreçlerinde Yanınızdayız.

Keşif

Yatırım yapılması istenen lokasyon için ücretsiz gözlemler yapılmaktadır. Bu gözlemler teknik ve mali yönden incelenip yatırımcıya en uygun çözümler sunulmasında referans oluşturmaktadır.

Danışmanlık ve Finansal Destek

Bu uzun süreli yatırımlar için müşterilere en doğru mühendislik ve finansal destek hizmetleri sağlanmaktadır.

Anahtar Teslim Kurulum

Kaliteli işçilik, doğru malzeme seçimi politikasıyla ve güven ilişkisi içinde anahtar teslim kurulum yapılmaktadır.

İşletme Bakım Onarım

Kurulan tesisin uzun ömürlü olarak çalışması açısından koruyucu ve önleyici bakım çalışmalarının yanı sıra acil durumlarda müdahale desteği sağlanmaktadır.

Mühendislik ve Projelendirme

Yatırım kararı alınması akabinde maliyet/verimlilik/gereksinim doğrultusunda projelendirme ve dizayn çalışmaları yapılmaktadır.