Çatı Tipi Ges Projeleri

Enerji bağımsızlığını kazanmak ve iç tüketimini karşılamak amacı ile endüstriyel,evsel tipteki tüketicilerin aynı zamanda üretici olması konusunda çözümler üretiyoruz.

Ülkemizdeki çatı yoğunluğunu dikkate aldığımızda her tüketicinin aynı zaman üretici olabileceğini düşünerek verimli tesisleri ekonomiye kazandırıyoruz.

Ülkemizdeki son gelişmeler baz alındığında her tüketicinin üretici olması yatırımcılara,devlete ve gelecek nesillerimize büyük avantajlar getirmektedir.

Bu amaçla devletin sunduğu teşvik programları ile yatırımcılarımız için ekonomik ve finansal açıdan ciddi manada kazançlar sağlanmaktadır.

Henüz inşa edilme aşamasında olan endüstriyel tesislerin ges kurulumunda yol açacak problemleri ve sorunları önceden tahkik ederek ortadan kaldırıyoruz.

Sandwich panel,trapez,kiremit, mebran ya da herhangi bir çatı tipine özel yaptığımız çalışmalar sonucunda %100 sızdırmazlık sağlayarak çatı güneş santrallerinin anahtar teslim kurulumunu sağlıyoruz.

SÜREÇ

Danışmanlık Ve Finansal Destek, Mühendislik Ve Projelendirme, Anahtar Teslim Kurulum, İşletme Bakım Onarım Ve Keşif Süreçlerinde Yanınızdayız.

Keşif

Yatırım yapılması istenen lokasyon için ücretsiz gözlemler yapılmaktadır. Bu gözlemler teknik ve mali yönden incelenip yatırımcıya en uygun çözümler sunulmasında referans oluşturmaktadır.

Danışmanlık ve Finansal Destek

Bu uzun süreli yatırımlar için müşterilere en doğru mühendislik ve finansal destek hizmetleri sağlanmaktadır.

Anahtar Teslim Kurulum

Kaliteli işçilik, doğru malzeme seçimi politikasıyla ve güven ilişkisi içinde anahtar teslim kurulum yapılmaktadır.

İşletme Bakım Onarım

Kurulan tesisin uzun ömürlü olarak çalışması açısından koruyucu ve önleyici bakım çalışmalarının yanı sıra acil durumlarda müdahale desteği sağlanmaktadır.

Mühendislik ve Projelendirme

Yatırım kararı alınması akabinde maliyet/verimlilik/gereksinim doğrultusunda projelendirme ve dizayn çalışmaları yapılmaktadır.