Arazi Tipi Ges Projeleri

Enerji ticareti amaçlı kurulan santraller  için özel çözümler kullanarak verimliliği arttırıyor ve yatırımcılarımınız uzun vadede daha kazançlı bir yatırım yapmalarınız sağlıyoruz.

Endüstriyel alanda iç tüketim talebini arazi tipi güneş santralleri ile karşılamak isteyen müşterilerimize hem kurulum öncesi hemde uygulama olarak anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

Sabit sistemler,yaz-kış açılı sistemler,güneş takibi yapan sistemler başlıca olmak üzere uzun yıllardır mühendislik ve kurulum minvalinde hizmet veriyoruz. Ulusal ve uluslararası tecrübelerimizi günümüz ve gelecek teknolojileri ile birleşirerek minimum 25 yıl ömürlü santraller inşa ediyoruz.

SÜREÇ

Danışmanlık Ve Finansal Destek, Mühendislik Ve Projelendirme, Anahtar Teslim Kurulum, İşletme Bakım Onarım Ve Keşif Süreçlerinde Yanınızdayız.

Keşif

Yatırım yapılması istenen lokasyon için ücretsiz gözlemler yapılmaktadır. Bu gözlemler teknik ve mali yönden incelenip yatırımcıya en uygun çözümler sunulmasında referans oluşturmaktadır.

Danışmanlık ve Finansal Destek

Bu uzun süreli yatırımlar için müşterilere en doğru mühendislik ve finansal destek hizmetleri sağlanmaktadır.

Anahtar Teslim Kurulum

Kaliteli işçilik, doğru malzeme seçimi politikasıyla ve güven ilişkisi içinde anahtar teslim kurulum yapılmaktadır.

İşletme Bakım Onarım

Kurulan tesisin uzun ömürlü olarak çalışması açısından koruyucu ve önleyici bakım çalışmalarının yanı sıra acil durumlarda müdahale desteği sağlanmaktadır.

Mühendislik ve Projelendirme

Yatırım kararı alınması akabinde maliyet/verimlilik/gereksinim doğrultusunda projelendirme ve dizayn çalışmaları yapılmaktadır.