Tarımsal Projeler

Gıda üreticilerinin enerji ihtiyaçları için tasarlanmış çözümler ile gıda üreticisinin enerji talebini karşılamasını ve enerji bağımsızlığını sağlamasına yardımcı oluyoruz.

Tarımsal sulamalar,sera çözümleri,soğuk hava depoları gibi daha birçok tarımsal kalkınmaya yönelik projeler için çözümler üretiyoruz.

Bu konuda TKDK ve Tarım Bakanlığı’nın hibeleri ile müşterilerimize anahtar teslim çözümler sağlıyoruz.

Ayrıca devletimizin yararlandırdığı 0 faizli ya da sübvansiyonlu krediler ile üreticimizin finansman bulmasına yardımcı oluyoruz

SÜREÇ

Danışmanlık Ve Finansal Destek, Mühendislik Ve Projelendirme, Anahtar Teslim Kurulum, İşletme Bakım Onarım Ve Keşif Süreçlerinde Yanınızdayız.

Keşif

Yatırım yapılması istenen lokasyon için ücretsiz gözlemler yapılmaktadır. Bu gözlemler teknik ve mali yönden incelenip yatırımcıya en uygun çözümler sunulmasında referans oluşturmaktadır.

Danışmanlık ve Finansal Destek

Bu uzun süreli yatırımlar için müşterilere en doğru mühendislik ve finansal destek hizmetleri sağlanmaktadır.

Anahtar Teslim Kurulum

Kaliteli işçilik, doğru malzeme seçimi politikasıyla ve güven ilişkisi içinde anahtar teslim kurulum yapılmaktadır.

İşletme Bakım Onarım

Kurulan tesisin uzun ömürlü olarak çalışması açısından koruyucu ve önleyici bakım çalışmalarının yanı sıra acil durumlarda müdahale desteği sağlanmaktadır.

Mühendislik ve Projelendirme

Yatırım kararı alınması akabinde maliyet/verimlilik/gereksinim doğrultusunda projelendirme ve dizayn çalışmaları yapılmaktadır.