Kurumsal

Solins Energy - Hizmetlerimiz

Enerji bağımsızlığına giden yolda ülkemizin doğal zenginlikleri olan yenilenebilir enerji kaynaklarının yaygınlaşması zaruri bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yolda genç ve dinamik yapısı, kendini gelişime adamış uzman kadromuz ile ülkemizin çıkarları doğrultusunda en efektif çözümleri sunmayı Vizyonumuz olarak belirledik.

Hedeflerimiz doğrultusunda Kalite ve Güven ilkeleri çerçevesinde optimum çözümler sunup gelecek nesillerimize daha yaşanabilir ve güçlü bir gelecek bırakmayı Misyon edinmiş bulunmaktayız.

Alanında tecrübeli sektöre uzun yıllardır hizmet veren ekibimiz ile katmadeğer yaratıyoruz.Bu katmadeğer hem sahada hem de dizayn aşamasında yatırımcılara avantaj yaratmaktadır.

Başarılarımız bizi gururlandırırken gelecek nesillerimize temiz bir dünya ve daha rahat bir yaşam sağlayabilme adına almamız gereken uzun bir yolun olduğunun da bilincindeyiz.

Bu bağlamda, yıllardır edindiği tecrübesi ve bilgi birikimi ile müşterilerine ve projelerine uygun çözümler üreten, başarı ile hizmetler veren şirketimiz, bundan sonraki yıllarda da müşterilerinin yanında yer alarak, onlara optimum, kaliteli çözümleri sunmaya ve geleceğimizi aydınlatmaya devam edecektir.

Solins Energy,200’den fazla mühendislik ve kurulum hizmeti vermiş sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

2014 yılından itibaren güneş enerjisi sektöründe yer alarak edindiğimiz tecrübelerimizi iş ortaklarımıza yansıtarak sürdürülebilir enerji sektörünün bir paydaşı olduk.

Müşteri odaklı çözümlerimiz sayesinde müşteri ihtiyacı ve en yüksek enerji üretimi çerçevesinde mühendislik çözümleri sunmaktayız.

Solins Energy, şebeke ölçekli elektrik santrallerinden evsel tip daha küçük boyutlu projelere kadar bir çok farklı boyutta projeyi başarıyla devreye almıştır. Bu projelerin arasında güneş enerji santralleri, kesintisiz ve 7/24 enerji ihtiyacı olan yerler için hibrit santraller yer almaktadır. Müşterilerimizin enerji ihtiyacına ve sürekliliğine bağlı olarak batarya, dizel jenaratör gibi gerekli olabilecek sistemleri farklı enerji teknolojilerini kullanarak değerlendirip, üretim analizlerini yapıp, maliyet/verimlilik/gereksinim üçgeninde en efektif çözümü yatırımcılarına özel olarak anahtar teslim olarak sunmaktadır.

Çözüm Alanlarımız

Solins Energy - Çözüm Alanlarımız - Konutlar
Konutlar

Mesken tipi ges çözümleri

Solins Energy - Çözüm Alanlarımız - Tarımsal Çözümler
Tarımsal
Tarım ürünleri üreticileri için ges çözümleri
Solins Energy - Çözüm Alanlarımız - Endüstriyel Tesisler
Endüstriyel Tesisler
Fabrikalar,alış veriş ve iş merkezleri vb. yoğun elektrik enerjisi ihtiyacı olan tesisler
Solins Energy - Çözüm Alanlarımız - Santraller
Enerji Santralleri
Tamamen ticari amaca yönelik güneş enerji santralleri
Solins Energy - Çözüm Alanlarımız - Solar Aydınlatma
Solar Aydınlatma

Kablosuz, enerjisini güneşten alan aydınlatma çözümleri

REFERANSLAR

İsmer Ges

1200 kWp büyüklüğündeki bu proje ile yükseltilmiş çözümler kullanılmış olup yaklaşık 2.000.000 kWh elektrik enerjisi üretimi yapılması hedeflenmiştir.

FİNANSAL DESTEK

Kredilendirme kuruluşlarına sunulmak üzere, yatırımı planlanan projeler ile ilgili müşterilerimize hazırlık sürecinde destek oluyor,projenin işletmesel dönemi ile ilgili tecrübelerimizi aktarıyoruz.

Bunun yanında müşterilerimizin finansal ihtiyaçlarının çözümü amacıyla finans kuruluşları ile yatırımcı arasında köprü kuruyor, en uygun finansal modeli müşterilerimize sunuyoruz.

İkili enerji tedarik anlaşma modeline uygun olarak tüketicinin yatırımcı, yatırımcının tüketici bulmasına yardımcı oluyor ve anahtar teslim hizmet veriyoruz.

 

Solins Energy - Finansal Destek

SÜREÇ

Danışmanlık Ve Finansal Destek, Mühendislik Ve Projelendirme, Anahtar Teslim Kurulum, İşletme Bakım Onarım Ve Keşif Süreçlerinde Yanınızdayız.

Keşif

Yatırım yapılması istenen lokasyon için ücretsiz gözlemler yapılmaktadır. Bu gözlemler teknik ve mali yönden incelenip yatırımcıya en uygun çözümler sunulmasında referans oluşturmaktadır.

Danışmanlık ve Finansal Destek

Bu uzun süreli yatırımlar için müşterilere en doğru mühendislik ve finansal destek hizmetleri sağlanmaktadır.

Anahtar Teslim Kurulum

Kaliteli işçilik, doğru malzeme seçimi politikasıyla ve güven ilişkisi içinde anahtar teslim kurulum yapılmaktadır.

İşletme Bakım Onarım

Kurulan tesisin uzun ömürlü olarak çalışması açısından koruyucu ve önleyici bakım çalışmalarının yanı sıra acil durumlarda müdahale desteği sağlanmaktadır.

Mühendislik ve Projelendirme

Yatırım kararı alınması akabinde maliyet/verimlilik/gereksinim doğrultusunda projelendirme ve dizayn çalışmaları yapılmaktadır.