Süreçler

SÜREÇLER

Danışmanlık Ve Finansal Destek, Mühendislik Ve Projelendirme, Anahtar Teslim Kurulum, İşletme Bakım Onarım Ve Keşif Süreçlerinde Yanınızdayız.

Keşif

Yatırım yapılması istenen lokasyon için ücretsiz gözlemler yapılmaktadır. Bu gözlemler teknik ve mali yönden incelenip yatırımcıya en uygun çözümler sunulmasında referans oluşturmaktadır.

Danışmanlık ve Finansal Destek

Bu uzun süreli yatırımlar için müşterilere en doğru mühendislik ve finansal destek hizmetleri sağlanmaktadır.

Anahtar Teslim Kurulum

Kaliteli işçilik, doğru malzeme seçimi politikasıyla ve güven ilişkisi içinde anahtar teslim kurulum yapılmaktadır.

İşletme Bakım Onarım

Kurulan tesisin uzun ömürlü olarak çalışması açısından koruyucu ve önleyici bakım çalışmalarının yanı sıra acil durumlarda müdahale desteği sağlanmaktadır.

Mühendislik ve Projelendirme

Yatırım kararı alınması akabinde maliyet/verimlilik/gereksinim doğrultusunda projelendirme ve dizayn çalışmaları yapılmaktadır.

FİNANSAL DESTEK

Kredilendirme kuruluşlarına sunulmak üzere, yatırımı planlanan projeler ile ilgili müşterilerimize hazırlık sürecinde destek oluyor,projenin işletmesel dönemi ile ilgili tecrübelerimizi aktarıyoruz.

Bunun yanında müşterilerimizin finansal ihtiyaçlarının çözümü amacıyla finans kuruluşları ile yatırımcı arasında köprü kuruyor, en uygun finansal modeli müşterilerimize sunuyoruz.

İkili enerji tedarik anlaşma modeline uygun olarak tüketicinin yatırımcı, yatırımcının tüketici bulmasına yardımcı oluyor ve anahtar teslim hizmet veriyoruz.

 

Solins Energy - Finansal Destek