Enerji Depolama Projeleri

Elektrik enerjisinin sürekliliğini sağlamak, şebekesel ihtiyaçları düzenlemek veya üretim fazlasının kontrolü için en üst düzeydeki mühendisliğimizi ortaya koyuyor yenilebilir enerjinin hayatımıza daha fazla dokunduğu sistemler inşa ediyoruz.

İl olarak enerji depolama tesislerinin dizaynı ve simulasyonu ortaya çıkarılmakta.Akabinde ise bu tesisin tasarımı ilgili bürokratik süreçler ve kurulum konusunda yatırımcımızın yanında yer alıyoruz.

SÜREÇ

Danışmanlık Ve Finansal Destek, Mühendislik Ve Projelendirme, Anahtar Teslim Kurulum, İşletme Bakım Onarım Ve Keşif Süreçlerinde Yanınızdayız.

Keşif

Yatırım yapılması istenen lokasyon için ücretsiz gözlemler yapılmaktadır. Bu gözlemler teknik ve mali yönden incelenip yatırımcıya en uygun çözümler sunulmasında referans oluşturmaktadır.

Danışmanlık ve Finansal Destek

Bu uzun süreli yatırımlar için müşterilere en doğru mühendislik ve finansal destek hizmetleri sağlanmaktadır.

Anahtar Teslim Kurulum

Kaliteli işçilik, doğru malzeme seçimi politikasıyla ve güven ilişkisi içinde anahtar teslim kurulum yapılmaktadır.

İşletme Bakım Onarım

Kurulan tesisin uzun ömürlü olarak çalışması açısından koruyucu ve önleyici bakım çalışmalarının yanı sıra acil durumlarda müdahale desteği sağlanmaktadır.

Mühendislik ve Projelendirme

Yatırım kararı alınması akabinde maliyet/verimlilik/gereksinim doğrultusunda projelendirme ve dizayn çalışmaları yapılmaktadır.