SOLAR INTEGRATED SYSTEMS

BUILDING TRUST AND ENERGY

HAKKIMIZDA

Enerji bağımsızlığına ve yeşil bir geleceğe giden yolda Kalite ve Güven ilkelerini benimseyerek hareket eden Solins Energy, ülkemiz ve dünyamızın artan enerji ihtiyacına temiz ve yenilenebilir çözümler sunmaktadır.


Başarılarımız bizi gururlandırırken gelecek nesillerimize temiz bir dünya ve daha rahat bir yaşam sağlayabilme adına almamız gereken daha uzun bir yolun olduğunun da bilincindeyiz.


Bu bağlamda, yıllardır edindiği tecrübesi ve bilgi birikimi ile müşterilerine ve projelerine uygun çözümler üreten, başarı ile hizmetler veren şirketimiz, bundan sonraki yıllarda da müşterilerinin yanında yer alarak, onlara optimum, kaliteli çözümleri sunmaya ve geleceğimizi aydınlatmaya devam edecektir.


Solins Energy,Türkiye ve Ukrayna’da 200’den fazla mühendislik ve kurulum hizmeti vermiş sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.


2014 yılından itibaren güneş enerjisi sektöründe yer alarak edindiğimiz tecrübelerimizi iş ortaklarımıza yansıtarak sürdürülebilir enerji sektörünün bir paydaşı olduk.


Solins Energy, şebeke ölçekli elektrik santrallerinden evsel tip daha küçük boyutlu projelere kadar bir çok farklı boyutta projeyi başarıyla devreye almıştır. Bu projelerin arasında güneş enerji santralleri, kesintisiz ve 7/24 enerji ihtiyacı olan yerler için hibrit santraller yer almaktadır. Müşterilerimizin enerji ihtiyacına ve sürekliliğine bağlı olarak batarya, dizel jenaratör gibi gerekli olabilecek sistemleri farklı enerji teknolojilerini kullanarak değerlendirip, üretim analizlerini yapıp, maliyet/verimlilik/gereksinim üçgeninde en efektif çözümü yatırımcılarına özel olarak anahtar teslim olarak sunmaktadır.

REFERANSLAR

200+ proje için mühendislik ve uygulama çözümlerimiz ile müşterilerimize tecrübe + mühendisliği birleştirerek mükemmeliyetçi anlayışımızı sunuyoruz.

VİZYON

Enerji bağımsızlığına giden yolda ülkemizin doğal zenginlikleri olan yenilenebilir enerji kaynaklarının yaygınlaşması zaruri bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yolda genç, dinamik yapısı ve kendini gelişime adamış uzman kadromuz ile ülkemizin çıkarları doğrultusunda en efektif çözümleri sunmayı Vizyonumuz olarak belirledik.

MİSYON

Hedeflerimiz doğrultusunda Kalite ve güven ilkeleri çerçevesinde optimum çözümler sunup gelecek nesillerimize daha yaşanabilir ve güçlü bir gelecek bırakmayı Misyon edinmiş bulunmaktayız.

NELER YAPIYORUZ

HİZMETLERİMİZ

Arazi Tipi Ges Projeleri

ARAZİ TİPİ GES PROJELERİ

Tamamen enerji ticareti amaçlı kurulan santraller ve iç talebi karşılamaya yönelik santrallerin anahtar teslim kurulumunu sağlıyoruz. Sabit sistemler,yaz-kış açılı sistemler,güneş takibi yapan sistemler başlıca uzun yıllardır mühendislik ve kurulum minvalinde hizmet verdiğimiz sistemlerdir.

Çatı Üstü Ges Projeleri

ÇATI ÜSTÜ GES PROJELERİ

Enerji bağımsızlığını kazanmak ve iç tüketimini sağlamak amacı ile endüstriyel,evsel tipteki tüketicilerin aynı zamanda üretici olması konusunda çözümler üretiyoruz. Ülkemizdeki çatı yoğunluğunu dikkate aldığımızda her tüketicinin aynı zaman üretici olabileceğini düşünerek verimli tesisleri ekonomiye kazandırıyoruz.

Çatı Üstü Ges Hazırlığı

ÇATI ÜSTÜ GES HAZIRLIĞI

Henüz inşa edilme aşamasında olan endüstriyel tesislerin ges kurulumunda yol açacak problemleri ve sorunları önceden tahkik ederek ortadan kaldırıyoruz.

Yüzer Ges Projeleri

YÜZER GES PROJELERİ

Hibrit santraller kapsamında kurulumu yapılması planlanan yüzer güneş santraller için partnerlerimizle birlikte üstün mühendislik becerileri isteyen kurulumları uyguluyor ve baraj ve göletleri,ekonomimize kazandırıyoruz.Aynı zamanda bu alanlarda yaşayan canlıları koruyoruz.

Tarımsal Projeler

TARIMSAL PROJELER

Gıda üreticilerinin enerji ihtiyaçları için tasarlanmış çözümler ile gıda üreticinin talebini karşılamak ve enerji bağımsızlığını sağlanmasına yardımcı oluyoruz. Tarımsal sulamalar,sera çözümleri,soğuk hava depoları gibi daha birçok tarımsal kalkınmaya yönelik projeler için çözümler üretiyoruz.

Enerji Depolama

ENERJİ DEPOLAMA

Elektrik enerjisinin sürekliliğini sağlamak,şebekesel ihtiyaçları düzenlemek veya üretim fazlasının kontrolü için en üst düzeydeki mühendisliğimizi ortaya koyuyor yenilebilir enerjinin hayatımıza daha fazla dokunduğu sistemler inşaa ediyoruz.

Güneş Enerjisi ile Entegre ve Tekil Araç Şarj İstasyonları Kurulumu

GÜNEŞ ENERJİSİ İLE ENTEGRE VE TEKİL ARAÇ ŞARJ İSTASYONLARI KURULUMU

Elektrikli araçların gereksinimi için kullanılan araç şarj istasyonlarını şebeke entegreli güneş santralleri ile birleştirerek entegre şarj istasyonları kuruyoruz. Ayrıca güneş enerjisinden bağımsız olarak yüksek dönüşüm verimli şarj istasyonları kurulumu yapıyoruz.

İşletme ve Bakım

İŞLETME VE BAKIM

Tesislerin operasyonel zamanında anlık izleme müdehale,bakım ve onarım hizmetleri sağlıyoruz.Tesilerin ömrünü uzatmak amacıyla koruyucu bakım hizmetimiz ile işletmelere destek oluyoruz.

FİNANSAL DESTEK

Kredilendirme kuruluşlarına sunulmak üzere, yatırımı planlanan projeler ile ilgili müşterilerimize hazırlık sürecinde destek oluyor,projenin işletmesel dönemi ile ilgili tecrübelerimizi aktarıyoruz.

İkili enerji tedarik anlaşma modeline uygun olarak tüketicinin yatırımcı,yatırımcının tüketici bulmasına yardımcı oluyor ve anahtar teslim hizmet veriyoruz.

Finansal Destek

SÜREÇLER

EKİBİMİZ

Alanında tecrübeli sektöre uzun yıllardır hizmet veren ekibimiz ile katmadeğer yaratıyoruz. Bu katmadeğer hem sahada hem de dizayn aşamasında yatırımcılara avantaj yaratmaktadır.

İLETİŞİM

BİZE ULAŞIN

Adres

Merkez Mah.Abide-I Hürrüyet Cd. Blackout İş Merkezi A-Blok Kat:1 Şişli-İstanbul

Telefon Numrası

+90 212 982 56 85